Hledám parťáka

Létejte z Prahy za pár korun díky akčním letům

Jako milovníci cestování jistě víte, že v současné době je hitem cestovat pohodlně, rychle a také levně. Pokud si myslíte, že ideálním prostředkem je autobus, vlak, nebo vlastní auto, přesvědčíme vás o tom, že tomu tak není. Ideálním dopravním prostředkem je totiž letadlo. Jak je to možné? Jelikož koupit letenky za babku není v podstatě žádným problémem. Jejich ceny za poslední roky výrazně klesly, což nejenom vášniví cestovatelé přivítají. Podívejme se společně na to, jak je získat a proč je správné létat z Prahy.

Doslova do celého světa

Praha je nejenom hlavním městem celé České republiky, ale je také místem, kde je na našem území největší mezinárodní letiště. A to znamená jistotu bohatého výběru leteckých společností, stejně jako jistotu bohatého výběru jednotlivých letů. Letenky z Prahy tak lze koupit v podstatě do celého světa. A to ať půjde o lety přímé, nebo se bude jednat o lety přestupní. Start vaší cesty bude vždy stejný, a to na letišti Václava Havla, na Terminálu 1 nebo 2. Je jenom na vás, zda se rozhodnete:

  • Poznat Evropu
  • Navštívit Spojené státy americké
  • Užít si netradiční Asii

Bohatý výběr leteckých společností

Praha má samozřejmě i tu výhodu, že z tohoto letiště startují různé letecké společnosti. Kromě těch klasických to jsou samozřejmě i ty nízkonákladové. Jak už jejich samotný název napovídá, právě ty jsou nejlepší možností, jak poznat svět doslova za pár korun. Díky bohatému výběru máte jistotu i vyšší konkurence, což se může pozitivně podepsat právě na snižování cen. To je patrné hlavně u evropských letů. Jako příklad uveďme letenky do Paříže, které lze pořídit za cenu v rozmezí 2 000 – 3 000 Kč. Samozřejmě mluvíme nejenom o přímém letu, ale i o letu zpátečním. Porovnáme-li danou cenu s autobusovou dopravou, je více než jasné, pro co se rozhodnout.

Létá se 365 dní v roce

V podstatě každý den je na pražském letišti poměrně čilý ruch. To znamená, že lety jsou odbavovány stále, každý den. To znamená, že svou cestu můžete podniknout jakýkoliv den v roce. Proč to zmiňujeme? Jelikož letecké společnosti často přicházejí s časově omezenými nabídkami, které se vážou k určitým termínům. Takové letenky následně mohou být zlevněné až o několik desítek procent. Někdy trvá daná akce pár dní, jindy třeba i několik měsíců. V případě Prahy budete mít jistotu, že se pohodlně trefíte i do řady termínů pravidelných odletů.

Lety rezervujete pohodlně online

V současné době není problémem ani to, rezervovat si ten nejlepší a nejvýhodnější let v pohodlí domova, tedy online. Jelikož mnoho leteckých společností nabídne i možnost online odbavení, otevírá se vám další pozitivum pražského letiště. Nebudete muset čekat na klasických odbavovacích přepážkách, jelikož se vydáte přímo k bráně k vašemu letadlu. Stejně tak mohou vaši cestu do letadla urychlit i samoodbavovací kiosky, které na pražském letišti jsou. I to je důvod, proč nakupovat levné letenky právě s odletem z Prahy.

Post navigation

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *